Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Siřem - Jen těžko uvěřitelný případ nelidského zacházení s jiným člověkem se odehrál minulý týden ve vesničce na Žatecku. V Siřemi měla být údajně držena proti své vůli žena ve sklepě, kde byla vězněna už od listopadu minulého roku. Jako zázrakem se jí podařilo utéct a dozvonit se na obyvatele v okolí.

Pachatel jí měl v jiném městě natáhnout kuklu na hlavu a naložit do kufru auta, odkud ji převezl právě do Siřemi, kde ji věznil. Na krku měla mít řetěz, muž jí i oholil hlavu.

Pachatele se policistům podařilo zadržet a nyní je ve vazbě. Hrozí mu trest odnětí svobody až do výše dvanácti let.

"V souvislosti s tímto případem jsme zadrželi 40letého muže a následně jej obvinili z trestných činů zbavení osobní svobody, znásilnění a vydírání. Obviněný je stíhán vazebně. V případě soudem uznané viny muži hrozí trest odnětí svobody až do výše 12 let. Ženě byla nabídnuta pomoc formou intervence ze strany policejního psychologa. Vzhledem k citlivosti případu nebudeme poskytovat bližší informace, aby nedocházelo k sekundární viktimizaci oběti," uvedl policejní mluvčí Kamil Marek.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru