Foto: Petr Sochůrek
Ústí nad Labem

Střekov - V rámci stavby město Ústí nad Labem zrealizuje vybudování dočasné odstavné plochy v místní části Střekov (u Mariánského mostu) pro osobní vozidla po dobu uzavírky rekonstruovaného mostu Dr. Edvarda Beneše, které představuje plochu pro 213 osobních automobilů, z toho 8 vyhrazených míst pro vozidla přepravující těžce zdravotně postižené osoby.

Plocha bude lemována silničními obrubami. Parkovací místa budou provedena z vegetační plastové dlažby kromě míst vyhrazených, ty budou provedeny z dlažby betonové. Pojezdová plocha bude z asfaltového recyklátu vyjma napojení k ulici Zeyerova, které bude z asfaltu. Pro napojení na stávající trasu pro pěší bude zřízena komunikace z betonové dlažby. Veřejné osvětlení je navrženo v klasickém provedení svítidly na stožárech a výložnících se světelnými zdroji LED.

Dokončení stavby je nejpozději do 27. 5. 2025. Uzavření mostu Dr. Edvarda Beneše nebude kvůli termínu dokončení odstavné plochy posunuto.

Celková cena stavby včetně DPH je 10 438 973,47 Kč.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru