Chlumec – Střet dvou osobních aut, který se stal krátce před šestou hodinou ranní u Chlumce, zaměstnal dopravní policisty a hasiče. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Ilustrační foto: Petr Sochůrek

Lukáš Marvan, mluvčí krajských hasičů, uvedl, že k dopravní nehodě vyjela profesionální jednotka z Ústí nad Labem a dobrovolní hasiči z Chlumce. „Hasiči požár lokalizovali v 6:10 hodin a zlikvidovali v 6:33 hodin. Po vyšetření nehody Policií České republiky uklidili vozovku," dodal mluvčí hasičů.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru